# Oug Parklane Shop Lot 2 Sty, Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                  |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Oug Parklane Shop Lot 2 Sty, Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) |
| **Address**             | Jalan Puchong, Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 1,380,000                                                                                     |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                               |
| **kps**                 | 2,558                                                                                            |
| **psf**                 | RM 539.48                                                                                        |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Jalan Klang Lama (Old Klang Road)](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-jalan-klang-lama-old-klang-road-15jqp "Jalan Klang Lama (Old Klang Road)")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-dijual/sekitar-jalan-klang-lama-old-klang-road-15jqp "Kedai")
- **sale-108032025**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8sife66734c2-8570-4662-812e-4d8598d7f063_1243x571.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8sife66734c2-8570-4662-812e-4d8598d7f063_1243x571.png "Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gnlq6087b569-dd47-4cc5-9bee-20a0c7af44bf_1185x604.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gnlq6087b569-dd47-4cc5-9bee-20a0c7af44bf_1185x604.png "Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ctdtca72bd95-0d0c-411f-a273-98360722df89_1273x625.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ctdtca72bd95-0d0c-411f-a273-98360722df89_1273x625.png "Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-225ydb33fbdc-8756-4808-9f61-644a514682c6_1179x651.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-225ydb33fbdc-8756-4808-9f61-644a514682c6_1179x651.png "Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9eo999eaab6a-e669-4a8a-97ed-8f2d4bc2beae_1303x565.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9eo999eaab6a-e669-4a8a-97ed-8f2d4bc2beae_1303x565.png "Kedai untuk Dijual di Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road) oleh Ken Liew - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai for sale
- Bare
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 4 Mei 2026
- ID penyenaraian - 108032025
- 2,558 kps luas pelan lantai
- RM 539.48 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Oug Parklane Shop Lot 2 Sty

> 2 Sty Shop Lot Oug Parklane Jalan Puchong Old Klang Road

2 Sty Shop Lot Oug Parklane Jalan Puchong Old Klang Road <br /><br />- Built up 2558sf<br />- Land size 20x70sf<br />- Freehold <br /><br />For more information kindly contact Ken
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        (if no answer kindly whatsapps or sms 24 hours open)<br /><br />Owner are welcome to list<br /><br />*DISCLAIMER<br />To protect owner's and tenant is privacy, pictures shown may not be the actual unit,<br />it is for illustration purpose only.<br />Appreciate your understanding and viewing appointment on actual unit is always welcome*

## Ejen Hartanah

![Ken Liew](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/k94428805f2d-51ce-4d04-815a-127a4789b3d9_1920x1920.jpeg)

- **Nama**: Ken Liew
- **Agensi**: SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ken-liew-885668/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ken-liew-885668/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 1,380,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Puchong, Taman Overseas Union (Taman Oug), Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 2,558 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)