Eco Sky, Jalan Ipoh

Jalan Kuching, Taman Wahyu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

RM 750,000

3

BT

2

BM

1,227

kps

RM 611.25

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500892626

Tentang Eco Sky

Eco Sky Taman Wahyu for Sale

Eco Sky Taman Wahyu for Sale
1227sqft
3 bedroom
2 bathroom
2 car park(3A)
fully furnished
facing swimming pool
selling price RM750k

Welcomed for any inquiry
Chee- 012-750*1329
Kemudahan bersama
badminton-o

Dewan badminton

shared-space-o

Dewan serbaguna

basketball-o

Gelanggang bola keranjang

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 750,000.
Jalan Kuching, Taman Wahyu, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,227 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian