The Canal Garden South, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya)

Jalan Maya, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 2,500,000

4+1

BT

4

BM

3,013

kps (tanah)

RM 829.74

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Kluster untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 25 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500845135

Tentang The Canal Garden South, Horizon Hills

Premium Corner Cluster at Horizon Hills, Expansive with Open View

Exceptional Corner Cluster @ Horizon Hills – Open Green Landscape

Canal Garden South, Iskandar Puteri

Stunning 2 Storey Corner Cluster Home situated in the esteemed Horizon Hills Golf & Country Club township. Experience tranquility, lush surroundings, and ample living space.

Property Details
• Land Size: 3013 sqft
• Built-up: 3500 sqft
• 4 Bedrooms | 4 Bathrooms
• Corner Lot – Additional Land & Seclusion
• South Facing (excellent feng shui)
• Unblocked Greenery View
• Enlarged Living Room
• Expanded Kitchen
• Balcony Extension
• Freehold | Non-Bumi Lot
• Gated & Guarded Community

Ideal for families seeking room, seclusion, and luxurious living in Iskandar Puteri.

Selling Price: RM 2.5mil

Sean Yeoh 0*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,500,000.
Jalan Maya, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian