1 and half Storey Bungalow, Taman Setia Gombak, KL, Hulu Kelang
Hulu Kelang, Kuala Lumpur
Boleh dirunding
RM 2,500,000
6
BT
4
BM
10,319
kps (tanah)
RM 242.27
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang 1 and half Storey Bungalow, Taman Setia Gombak, KL
Bungalow with 6 Rooms, 1.5 Storey, Taman Setia Gombak, KL
1.5 STOREY BUNGALOW | TAMAN SETIA GOMBAK, KL
= = = = = = = = = = =
PRICE: RM 2.5 Mil ( negotiable )
= = = = = = = = = = =
DETAIL:
- Freehold
- Land area : 10,319 sqft ( 100 x 103 sf)
- Built up area : 3,700 sqft (Approx.)
- 5 Bedrooms, 1 Maid Room
- Storage Room
- 4 Bathrooms
- Kolej Tunku Abdul Rahman, IIUM
- KL East Mall, Melawati Mall, M3 Mall
ACCESSIBILITY:
- MRR2
- DUKE 1&2
- Jalan Gombak
= = = = = = = = = = =
PRICE: RM 2.5 Mil ( negotiable )
= = = = = = = = = = =
DETAIL:
- Freehold
- Land area : 10,319 sqft ( 100 x 103 sf)
- Built up area : 3,700 sqft (Approx.)
- 5 Bedrooms, 1 Maid Room
- Storage Room
- 4 Bathrooms
- Kolej Tunku Abdul Rahman, IIUM
- KL East Mall, Melawati Mall, M3 Mall
ACCESSIBILITY:
- MRR2
- DUKE 1&2
- Jalan Gombak
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,500,000.