# Bayswater Resort Condominium, Gelugor

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                  |
| ----------------------- | ------------------------------------------------ |
| **Title**               | Bayswater Resort Condominium, Gelugor            |
| **Address**             | 2A 2A - 2B, Lebuh Tunku Kudin 2, Gelugor, Penang |
| **Price**               | RM 2,350 /bulan                                  |
| **Is Verified Listing** | No                                               |
| **BT**                  | 2                                                |
| **BM**                  | 3                                                |
| **kps**                 | 1,313                                            |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Penang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-penang-5qvq6 "Penang")
- [Gelugor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-gelugor-5z75o "Gelugor")
- [Kondominium](https://www.iproperty.com.my/bm/kondo-disewa/sekitar-gelugor-5z75o "Kondominium")
- **rent-200557203**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-90lu2dd7ccaf-0454-4d82-9d22-42280bb5f285_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-90lu2dd7ccaf-0454-4d82-9d22-42280bb5f285_1153x865.png "Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mj48b6c58e80-dd9b-42ad-bb05-d3f03d1345ad_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mj48b6c58e80-dd9b-42ad-bb05-d3f03d1345ad_1153x865.png "Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-x5sv36f93bee-eaea-4924-a97b-37a659c5adff_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-x5sv36f93bee-eaea-4924-a97b-37a659c5adff_1153x865.png "Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qzkz90662913-144f-4f20-a8f6-fff77aa2094f_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qzkz90662913-144f-4f20-a8f6-fff77aa2094f_1153x865.png "Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wjgc61075755-da30-4764-a1ee-4ee7d4fab7ed_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wjgc61075755-da30-4764-a1ee-4ee7d4fab7ed_1153x865.png "Kondominium untuk Disewa di Bayswater Resort Condominium oleh Amber Hang - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kondominium untuk disewa
- Kelengkapan penuh
- Disiapkan pada 2007
- Disenaraikan pada 22 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200557203
- 1,313 kps luas pelan lantai
- RM 1.79 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh IJM Land Berhad
- 396 Jumlah unit
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang Bayswater Resort Condominium

> Bayswater Egate Seaview

Bayswater Egate <br />- 1313sf <br />- ⁠Seaview <br />- ⁠fully Reno and furnished <br />- ⁠2 bedrooms 3 bathrooms ( 1 bedroom extended convert to 1 room) <br />- ⁠2 Carparks <br />- ⁠RM 2500 nego

## Kemudahan bersama

- Bbq
- Dewan serbaguna
- Gelanggang bola keranjang
- Gelanggang tenis
- Gim
- Jakuzi
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam renang
- Taman landskap
- Taman permainan

## Ejen Hartanah

![Amber Hang](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/r4yqd95064db-c321-433c-8970-33f8b06b8810_1154x1154.jpeg)

- **Nama**: Amber Hang
- **Agensi**: THE ROOF REALTY SDN. BHD.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/amber-hang-2593293/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/amber-hang-2593293/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,350 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

2A 2A - 2B, Lebuh Tunku Kudin 2, Gelugor, Penang.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,313 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)