3 Storey Fully furnished office rent Sungai nibong, Gelugor

Gelugor, Penang

RM 4,300 /bulan

0

BM

3,300

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat untuk disewa
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501086838
check-small-f
3,300 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.30 psf (lantai)

Tentang 3 Storey Fully furnished office rent Sungai nibong

3 Storey Fully furnished office rent Sungai nibong

3 Storey Fully furnished office rent Sungai nibong

- build up 3300 sf
- ⁠land area 3500 sf
- ⁠fully furnished & renovated
- take over fee RM 130,000
- ⁠ready move in

Asking for RENT RM4,300 nett ONLY!!!

Interested kindly contact me for more info & arrangements viewing/ 预知更多详情请联系
VIVIAN LIEW
0*****
Whatapps : www.h*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,300 /bulan.
Gelugor, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 3,300 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD.