# Leisure Farm, Gelang Patah

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                     |
| ----------------------- | --------------------------------------------------- |
| **Title**               | Leisure Farm, Gelang Patah                          |
| **Address**             | Jalan Peranginan, Leisure Farm, Gelang Patah, Johor |
| **Price**               | RM 4,500,000 (_Negotiable_)                         |
| **Is Verified Listing** | No                                                  |
| **BT**                  | 4+1                                                 |
| **BM**                  | 5                                                   |
| **kps (tanah)**         | 17,297                                              |
| **psf (tanah)**         | RM 260.16                                           |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 18,871 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Gelang Patah](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-gelang-patah-0wuj0 "Gelang Patah")
- [Bungalow House](https://www.iproperty.com.my/bm/banglo-dijual/sekitar-gelang-patah-0wuj0 "Bungalow House")
- **sale-500867320**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236312.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236312.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236127.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236127.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236129.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236129.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236132.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236132.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Dining Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236133.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236133.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Dining Room - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236135.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236135.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236136.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236136.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236138.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500867320/UPHO.286236138.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/111001/ZPPHO.111422907.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/111001/ZPPHO.111422907.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/111001/ZPPHO.111422908.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/111001/ZPPHO.111422908.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - iProperty.com.my")
- [![Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/111001/ZPPHO.111422909.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/111001/ZPPHO.111422909.V800/Leisure-Farm-Leisure-Farm-Malaysia.jpg "Bungalow House untuk Dijual di Leisure Farm, Gelang Patah oleh James Yap - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Bungalow House for sale
- Partially furnished
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 18 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500867320
- 3,658 sqft luas pelan lantai
- 17,297 sqft luas tanah
- RM 1,230.18 psf (lantai)
- RM 260.16 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh Mulpha International Berhad

## Tentang Leisure Farm

> Villa at Leisure Farm for Sale

Villa at Leisure Farm available for purchase<br />- single-story bungalow with vast land<br />- land area 17297sf<br />- built-up area 3658sf<br />- 4+1 bedrooms / 5 bathrooms<br />- swimming pool<br />- asking price Rm4.5mil nego<br />- 24-hour security<br />- vacant<br />- please contact James Yap for a viewing<br />REN NO 15252<br />PMEX Realty sdn bhd

## Kemudahan bersama

- 24-hour security
- Parking
- Playground

## Ejen Hartanah

![James Yap](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/m4pbff83b509-6ebd-4e88-af57-ac97477c8d5b_341x341.jpeg)

- **Nama**: James Yap
- **Agensi**: PMEX REALTY SDN BHD [ E (1) 2000 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/james-yap-949387/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/james-yap-949387/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 4,500,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Peranginan, Leisure Farm, Gelang Patah, Johor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 3,658 sqft.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)