The Westside Two, Desa Parkcity

Jalan Residen Utama, Desa Parkcity, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 1,650,000

3+1

BT

3

BM

1,572

kps

RM 1,049.62

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501392170

Tentang The Westside Two

Lovely Views Overlooking the Lush Trees

Explore your ideal residence in this roomy 3-bedroom, 3-bathroom condominium, now on the market! Covering 1572 sqft, this property is ideally located in Jalan Residen Utama, Malaysia. This condominium features a variety of project amenities, including a swimming pool, gym, BBQ area, and 24-hour security, providing a comfortable and safe living environment. Seize this amazing chance to own a stunning home in a lively community. Take action now and claim this as your new address today!

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,650,000.
Jalan Residen Utama, Desa Parkcity, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,572 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150 ]