Sungai Merab Luar, Dengkil
Sungai Merab Luar, Kajang, Selangor, Sungai Merab Luar, Dengkil, Selangor
RM 1,500,000
5
BT
6
BM
7,211
kps (tanah)
RM 208.02
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Sungai Merab Luar
Spacious 2 Storey Bungalow Sungai Merab Luar, Kajang
#coalist #nocoa
[Rumah Baru] Banglo 2 Tingkat For Sale @ Sungai Merab Luar - Freehold Rezab Melayu
WTS / FOR SALE
asking RM 1,500,000
+ Kajang, Selangor
+ Bungalow, Two Storeys, Freehold, Malay Reserve, Intermediate
+ Built-up Size : 4,910 sqft
+ Land Area : 7,211 sqft
+ 5 Rooms and 6 Bathrooms
**********************************************************************
Sg Merab Luar
Banglo 2 Tingkat For Sale
Rumah baru
5 bilik, 6 bilik air, 1 stor
Rumah dah 80% siap
.
Sesuai untuk mereka yang cari rumah baru yang hampir siap. Lokasi di Sg Merab Luar, kawasan perkampungan Melayu. Berhampiran Putrajaya dan Bandar Baru Bangi. Harga boleh bincang
.
Harga, gambar-gambar dan maklumat selanjutnya seperti berikut
WTS
.
Two Storey Bungalow Sg Merab Kajang
===================
Asking Price : RM 1,500,000.00 (nego)
===================
*RUMAH TIADA CF*
80% Rumah Sudah Siap
.
Property details :
- Bungalow Two Storeys
- Freehold Malay Reserve
- Built-up Size : 4,910 sqft
- Land Area : 7,211 sqft
- Bedrooms : 5
- Bathrooms: 6
- Store room: 1
- Jalan Aman, Jalan Sg Merab
- Jalan Ayer Hitam, Jalan P14 (Putrajaya)
- Jalan P/1 (Bandar Baru Bangi)
- PLUS Highway
.
==================
Asking Price : RM 1,500,000. 00 (nego)
===================
.
Interested? Contact Me Now!
Adzura Mohd Zamedin
Real Estate Negotiator (REN 04287)
IQI REALTY SDN. BHD. (E (1) 1584)
Tel: +6*****
#LS 2*****
WTS / FOR SALE
asking RM 1,500,000
+ Kajang, Selangor
+ Built-up Size : 4,910 sqft