# Nct Smart Industrial Park Sepang Dengkil Land For Sale, Dengkil

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                                                                                       |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Nct Smart Industrial Park Sepang Dengkil Land For Sale, Dengkil                                                                                                                       |
| **Address**             | Nct Smart Industrial Park, Jalan Langat Lestari, Sepang, Dengkil, IDRISS, Salak Tinggi, Cyberjaya, Putrajaya, Nilai, Bangi, Semenyih, Beranang, Labu, Sungai Pelek, Dengkil, Selangor |
| **Price**               | RM 13,068,000 (_Negotiable_)                                                                                                                                                          |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                                                                                                    |
| **ekar**                | 10                                                                                                                                                                                    |
| **psf**                 | RM 30.00                                                                                                                                                                              |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Dengkil](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-dengkil-a4la0 "Dengkil")
- [Tanah Perindustrian](https://www.iproperty.com.my/bm/tanah-perindustrian-dijual/sekitar-dengkil-a4la0 "Tanah Perindustrian")
- **sale-501347652**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390514.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390514.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg "Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390515.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390515.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg "Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390516.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390516.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg "Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390517.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390517.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg "Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390518.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501347652/UPHO.381390518.V800/Nct-Smart-Industrial-Park-Sepang-Dengkil-Land-For-Sale-Dengkil-Malaysia.jpg "Tanah Perindustrian untuk Dijual di Dengkil, Selangor oleh Jason Low - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Tanah Perindustrian for sale
- Leasehold
- Disenaraikan pada 17 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501347652
- 10 ekar luas tanah
- RM 30.00 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Nct Smart Industrial Park Sepang Dengkil Land For Sale

> Nct Smart Industrial Park Land for Sale in Dengkil Sepang Selangor

Available for purchase, this 10-acre industrial land is situated in NCT Smart Industrial Park along Jalan Langat Lestari, Sepang — recognized as Malaysia's inaugural Managed Industrial Park in the IDRISS corridor. It offers easy access to Salak Tinggi, Cyberjaya, and Nilai industrial zones.<br /><br />PROPERTY DETAILS<br />Land Area: 435,600 sqft (10.0000 acre)<br />Property Type: Industrial Land (Medium & Light Industrial)<br />Asking Price: RM 13,068,000 (RM 30 per sqft)<br />Road Frontage: 66 ft road<br />Zoning: Medium & Light Industrial<br /><br />For genuine photos and site visits, please reach out to:<br />Jason Low
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br />WeChat: massiveaction<br /><br />Feel free to contact us directly with your factory specifications. We will suggest suitable industrial properties from our available listings.

## Ejen Hartanah

![Jason Low](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/wl5r7993eab5-5e9c-46f7-9ee9-ade390db4386_507x507.jpeg)

- **Nama**: Jason Low
- **Agensi**: CID Realtors Sdn. Bhd. - Sunway
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jason-low-866451/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jason-low-866451/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi Tanah Perindustrian?

Harga jualan bagi Tanah Perindustrian ialah RM 13,068,000.

#### Dimanakah lokasi tempat ini?

Nct Smart Industrial Park, Jalan Langat Lestari, Sepang, Dengkil, IDRISS, Salak Tinggi, Cyberjaya, Putrajaya, Nilai, Bangi, Semenyih, Beranang, Labu, Sungai Pelek, Dengkil, Selangor.

#### Berapakah keluasan tanah bagi Tanah Perindustrian ini?

10 ekar.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.