Maya Bay Residences @ Gamuda Cove, Bandar Gamuda Cove, Dengkil

Bandar Gamuda Cove, Dengkil, Selangor

Lihat ke Tawaran

RM 243,000

3

BT

2

BM

818

kps

RM 297.07

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2024
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501033078

Tentang Maya Bay Residences @ Gamuda Cove

Auction Sale, Maya Bay Residences , Banting, Selangor

Auction Sale, Maya Bay Residences , Banting, Selangor

Below Market Value 36%

Address: B-21-0X, Pangsapuri Maya, Jalan Cove, Sentral 1, Bandar Gamuda Cove, 42700 Banting, Selangor

DETAILS
- Maya Bay Residences, Gamuda Cove
- Serviced Apartment
- 3 Carparks
- Size : 818 sqft
- LEASEHOLD
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- Completed in 2024

Force Sale : RM 243,000
Market Value : RM 380,000

Auction date : 28 Apr 2026

Kindly note the following:
+ NO INSIDE VIEWING. Self-survey from outside only
+ Cash ready: 10% Deposit | 5% legal cost | 2-5% misc

Subscribe telegram channel for latest listing : www.h*****

Contact
Firdaus Mohamad Fawzi
REN: 35055
Mobile: +6*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MAXXAN REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1766 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 243,000.
Bandar Gamuda Cove, Dengkil, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 818 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MAXXAN REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1766 ]