KITA Mekar (Townhouse), Dengkil
Dengkil, Selangor
RM 252,900
3
BT
2
BM
920
kps (tanah)
RM 274.89
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang KITA Mekar (Townhouse)
Lelong - Kita Mekar, Dengkil, Selangor
BANK LELONG
No. 20, Jalan KM 22, Kita Mekar, 43800 Dengkil, Selangor
* Leasehold - Malay Reserve
* Town House
* Size : 920 sq.ft
* Auction Price : RM252,900.00 (MV: RM 350K)
* Date : 22nd May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 5% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila|[cmeh]
HP : 0***** | WA : www.w*****
No. 20, Jalan KM 22, Kita Mekar, 43800 Dengkil, Selangor
* Leasehold - Malay Reserve
* Town House
* Size : 920 sq.ft
* Auction Price : RM252,900.00 (MV: RM 350K)
* Date : 22nd May 2026
Kindly take note:
+ Deposit 5% + 5% Legal Fees MOT + 2% Misc
+ Loan can apply max 90%
+ No inside viewing, self-survey from outside only.
Contact: Lisa Azila
HP: O19-2O39O2O
*We cover whole Malaysia auction listings, PM. TQ
Contact : Lisa Azila|[cmeh]
HP : 0***** | WA : www.w*****
Kemudahan bersama
Parkir
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 252,900.
Dengkil, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 920 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.