# Apartment Harmoni, Damansara Damai

| PROPERTY OVERVIEW       |                                            |
| ----------------------- | ------------------------------------------ |
| **Title**               | Apartment Harmoni, Damansara Damai         |
| **Address**             | Jalan Pju 10/4C, Damansara Damai, Selangor |
| **Price**               | RM 100,000                                 |
| **Is Verified Listing** | No                                         |
| **BT**                  | 3                                          |
| **BM**                  | 2                                          |
| **kps**                 | 650                                        |
| **psf**                 | RM 153.85                                  |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 429 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Damansara Damai](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-damansara-damai-2bfri "Damansara Damai")
- [Pangsapuri](https://www.iproperty.com.my/bm/pangsapuri-dijual/sekitar-damansara-damai-2bfri "Pangsapuri")
- **sale-107921852**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2w2a455d61e5-c68e-49df-82ce-cea091036b28_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2w2a455d61e5-c68e-49df-82ce-cea091036b28_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b1g6b86960d4-0a6e-47e4-be72-b4cb12edb8d7_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b1g6b86960d4-0a6e-47e4-be72-b4cb12edb8d7_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-uwuz0d300f4c-f447-4030-9004-d5f93a21b1a8_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-uwuz0d300f4c-f447-4030-9004-d5f93a21b1a8_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9r6pc76a8cf1-bb18-43b1-810b-ab42ec25aa58_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9r6pc76a8cf1-bb18-43b1-810b-ab42ec25aa58_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ymh546d37664-815c-469f-b1dd-abe0ef2e5b94_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ymh546d37664-815c-469f-b1dd-abe0ef2e5b94_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nlvwbf48aea0-a0be-47f3-945a-083bd1f2ee93_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nlvwbf48aea0-a0be-47f3-945a-083bd1f2ee93_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-l9u49cdc15e0-382b-4547-b064-18fe90b7e146_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-l9u49cdc15e0-382b-4547-b064-18fe90b7e146_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-t7fh9ead68d7-f449-4c94-8457-761beddc1e68_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-t7fh9ead68d7-f449-4c94-8457-761beddc1e68_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-72xbc8cc471e-08d7-41ac-88c3-d3de4a517f8e_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-72xbc8cc471e-08d7-41ac-88c3-d3de4a517f8e_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-npg60b20e1ab-67e4-4a3c-b4fa-9570e52e88f7_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-npg60b20e1ab-67e4-4a3c-b4fa-9570e52e88f7_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lw4019c1c3eb-3357-40d7-8793-5bed3890fdaa_359x640.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lw4019c1c3eb-3357-40d7-8793-5bed3890fdaa_359x640.png "Pangsapuri untuk Dijual di Apartment Harmoni oleh Ray Oh - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pangsapuri untuk dijual
- Tanpa perabot
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 18 Mei 2026
- ID penyenaraian - 107921852
- 650 kps luas pelan lantai
- RM 153.85 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh Unknown Developer
- 1100 Jumlah unit

## Tentang Apartment Harmoni

> Near to MRT Station, Mcdonalds, 7-Eleven, Sk & Smk school & Hospital

====================<br />ASKING PRICE: RM 100,000<br />====================<br />GOOD FOR INVESTMENT / OWN STAY<br /><br />* 90% Loan & 10% Deposit<br />• Deposit (3.24%) for Booking<br />• Balance Deposit (6.76%) during SPA signing<br />• Booking Deposit will be refunded if the bank loan rejected<br />• Contact me to check the bank loan<br /><br />PROPERTY DETAILS:<br />• Leasehold (Non Bumi-Lot)<br />• Size: 650 sf. (Level 2)<br />• 3 Bedrooms, 2 Bathrooms<br />• Public Carpark (First come first serve basis)<br />• Furnished: As per pictures<br />• Well maintained condition<br /><br />For further inquiries & viewing arrangements, kindly call or whatsapp Ray
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         /
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Kemudahan bersama

- Male & female

## Ejen Hartanah

![Ray Oh](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/8x4ce9ca961e-b843-4845-a6a8-ddf015244702_1512x1512.jpeg)

- **Nama**: Ray Oh
- **Agensi**: IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ray-oh-1247939/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ray-oh-1247939/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 100,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Pju 10/4C, Damansara Damai, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 650 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?