# Perdana Lakeview East, Cyberjaya

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                   |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Perdana Lakeview East, Cyberjaya                                  |
| **Address**             | Jalan Sri Tasik Timur, Perdana Lakeview East, Cyberjaya, Selangor |
| **Price**               | RM 1,550,000                                                      |
| **Is Verified Listing** | No                                                                |
| **kps**                 | 9,472                                                             |
| **psf**                 | RM 163.64                                                         |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 6,500 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Cyberjaya](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-cyberjaya-7pmtb "Cyberjaya")
- [Banglo Tanah](https://www.iproperty.com.my/bm/tanah-banglo-dijual/sekitar-cyberjaya-7pmtb "Banglo Tanah")
- **sale-107215155**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Banglo Tanah untuk Dijual di Perdana Lakeview East, Cyberjaya oleh Crystal Low - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8ztt8b57633e-97e4-4181-9370-4655e77403c3_806x611.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8ztt8b57633e-97e4-4181-9370-4655e77403c3_806x611.jpeg "Banglo Tanah untuk Dijual di Perdana Lakeview East, Cyberjaya oleh Crystal Low - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Banglo Tanah for sale
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 18 Mei 2026
- ID penyenaraian - 107215155
- 9,472 kps luas tanah
- RM 163.64 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang hartanah ini

> Nice Bungalow Land near Putrajaya-Cyberjaya Lake

Perdana Lakeview East<br /><br /><br />•	Bungalow Land<br />•	Land Area: 880 sqm or 9472sqft<br />•	Selling Price: RM1,550,000<br />•	Freehold<br />•	Individua Title<br />•	Gated and Guarded<br /><br />Call Crystal @
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         for viewing appointment

## Ejen Hartanah

![Crystal Low](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/dq5zd4f2cbd5-1a8b-467b-9f40-e6778ec33bc1_284x284.jpeg)

- **Nama**: Crystal Low
- **Agensi**: VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/crystal-low-684063/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/crystal-low-684063/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 1,550,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Sri Tasik Timur, Perdana Lakeview East, Cyberjaya, Selangor.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan

- Mengenai Kami: [https://www.propertygurugroup.com](https://www.propertygurugroup.com)