The iResidence, Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Jalan Bendahara Jalan Bendahara 38/7, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 410,000

3

BT

2

BM

1,227

kps

RM 334.15

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200401807

Tentang The iResidence

The I Residence Bandar Mahkota Cheras

The I Residence Best In Town

***1227 Sqft***
3 Room
2 Bath
2 carpark

Kindly Call/ WhatsApp For Viewing Appointment.

Grant

Thanks.
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

sauna-o

Sauna

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FBS REALTY [ E (3) 2067 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 410,000.
Jalan Bendahara Jalan Bendahara 38/7, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,227 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FBS REALTY [ E (3) 2067 ]