# Supreme Apartment, Taman Supreme, Cheras

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                         |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Supreme Apartment, Taman Supreme, Cheras                |
| **Address**             | Jalan Jintan Manis, Taman Supreme, Cheras, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 260,000                                              |
| **Is Verified Listing** | No                                                      |
| **BT**                  | 3                                                       |
| **BM**                  | 1                                                       |
| **kps**                 | 1,550                                                   |
| **psf**                 | RM 167.74                                               |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,103 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Cheras](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-cheras-ku7cq "Cheras")
- [Pangsapuri](https://www.iproperty.com.my/bm/pangsapuri-dijual/sekitar-cheras-ku7cq "Pangsapuri")
- **sale-108184115**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xi38f71c27c3-568a-402b-9f2b-54a99fadc7b2_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xi38f71c27c3-568a-402b-9f2b-54a99fadc7b2_2048x1536.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8a6z89d3e696-5960-453f-884e-8413dcf5b348_600x450.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8a6z89d3e696-5960-453f-884e-8413dcf5b348_600x450.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-90if458107d6-627d-49e5-aa82-67276eedf932_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-90if458107d6-627d-49e5-aa82-67276eedf932_2048x1536.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-dsy646cfdba6-e972-4890-9a45-5053a1888189_1536x2048.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-dsy646cfdba6-e972-4890-9a45-5053a1888189_1536x2048.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b1ez95eaaba0-e223-4283-960c-5c9db71b5e8e_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b1ez95eaaba0-e223-4283-960c-5c9db71b5e8e_2048x1536.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fuiq03142f16-f40f-41cf-bf56-f9b5c225f484_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fuiq03142f16-f40f-41cf-bf56-f9b5c225f484_2048x1536.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-alx4abea49c4-b539-4386-a736-444a1b70813d_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-alx4abea49c4-b539-4386-a736-444a1b70813d_2048x1536.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1c9g651a1bcd-d3e5-4f9b-a347-a26b42e604d9_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1c9g651a1bcd-d3e5-4f9b-a347-a26b42e604d9_2048x1536.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-s3qba371a3eb-73ef-4e99-941e-63447cdd51c6_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-s3qba371a3eb-73ef-4e99-941e-63447cdd51c6_2048x1536.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8byk58cc8530-eaaf-4761-a475-240d2b81d5db_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8byk58cc8530-eaaf-4761-a475-240d2b81d5db_2048x1536.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Supreme Apartment oleh Igen Mak - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pangsapuri untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 19 Mei 2026
- ID penyenaraian - 108184115
- 1,550 kps luas pelan lantai
- RM 167.74 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Unknown Developer
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Supreme Apartment

> Huge 3 bedrooms at Bukit Supreme Cheras For Sale

Bukit Supreme Apartment, Cheras For Sale<br /><br />* 1550sf<br />* 3 bedrooms, 1 bathroom<br />* Partial Furnished<br /><br />* Selling Price RM 260,000<br />* Contact Mak @ O16-35O3O71 for more information and viewing arrangement

## Kemudahan bersama

- Tempat bersantai
- Tempat letak kereta berbumbung

## Ejen Hartanah

![Igen Mak](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/dj02ac62c277-78c7-4824-903d-93d2dbb9b6c1_270x270.jpeg)

- **Nama**: Igen Mak
- **Agensi**: Tech Real Estate - Cheras
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/igen-mak-861180/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/igen-mak-861180/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 260,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Jintan Manis, Taman Supreme, Cheras, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,550 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)