# Pandan Indah, Cheras

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                       |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------- |
| **Title**               | Pandan Indah, Cheras                                  |
| **Address**             | Pandan Indah Industri, Pandan Indah, Cheras, Selangor |
| **Price**               | RM 2,520,000                                          |
| **Is Verified Listing** | No                                                    |
| **BM**                  | 6                                                     |
| **kps (lantai)**        | 8,500                                                 |
| **psf (lantai)**        | RM 296.47                                             |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Cheras](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-cheras-qino1 "Cheras")
- [Gudang](https://www.iproperty.com.my/bm/gudang-dijual/sekitar-cheras-qino1 "Gudang")
- **sale-105012702**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vpbqdf8c8dcb-9a82-4571-a6e2-7e704163a4b5_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vpbqdf8c8dcb-9a82-4571-a6e2-7e704163a4b5_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ixhf2ab41b2b-64f1-4262-bff1-2b748343e9cf_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ixhf2ab41b2b-64f1-4262-bff1-2b748343e9cf_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-x1gc4e8be4bf-2854-4933-a08d-6d68da40775d_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-x1gc4e8be4bf-2854-4933-a08d-6d68da40775d_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-r5t221c5c145-9e9c-472b-91c0-a06d5bd6f6b5_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-r5t221c5c145-9e9c-472b-91c0-a06d5bd6f6b5_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-88l1ff933bbe-31e2-4c74-9ac9-df55b256926f_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-88l1ff933bbe-31e2-4c74-9ac9-df55b256926f_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-uk6y47416300-b46a-45d8-83cb-81c7d00eca6c_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-uk6y47416300-b46a-45d8-83cb-81c7d00eca6c_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-tuaadd573ca3-c4b7-4e30-8b5c-43019be97c6a_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-tuaadd573ca3-c4b7-4e30-8b5c-43019be97c6a_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-txzf49f26377-b8c3-4808-b547-82b1c5342df9_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-txzf49f26377-b8c3-4808-b547-82b1c5342df9_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f8t87974bbb8-f75a-44f1-b147-46ade2cd9c5b_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f8t87974bbb8-f75a-44f1-b147-46ade2cd9c5b_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ccd08216cde9-d835-44dd-bce3-2e6ee80acdca_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ccd08216cde9-d835-44dd-bce3-2e6ee80acdca_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g9t4e6d7362c-2411-45e4-b695-c9de82c8bb01_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g9t4e6d7362c-2411-45e4-b695-c9de82c8bb01_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Pandan Indah, Cheras oleh Jimmy Goh - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Gudang untuk dijual
- Unit kosong
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 6 Apr 2026
- ID penyenaraian - 105012702
- 8,500 kps luas pelan lantai
- 7,908 kps luas tanah
- RM 296.47 psf (lantai)
- RM 318.66 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang hartanah ini

> Factory Warehouse Pandan Indah Industri Ampang (Q1687)

Ples Contact Jimmy Goh
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         for listing (Q1687)<br />Factory<br />Pandan Indah Industri<br /><br />@ Land Area: 7,908 sf<br />@ Built Up: 8,500 sf<br />@ Corner<br />@ LH Remaining 30 Years<br /><br />Near by:<br />- Kampung Baru Ampang<br />- Pandan Indah<br />- Pandan Mewah<br /><br />Amenities:<br />- Jalan Pandan Indah<br />- Ampang Hospital, Smk Pandan Mewah, McDonald<br />- Easy Access to MRR2 Highway & Jalan Ampang<br /> <br />SALE: RM 2,520,000<br />(Banker & Lawyer Introduce If Needed)<br /><br />Interested Please Enquiry :<br />Jimmy Goh
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br />REN 15525<br />OWNER are Welcome to List With Us ! !<br /><br />For More Properties Please Visit:<br />

## Ejen Hartanah

![Jimmy Goh](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/hnprbc8e472e-e0e3-4873-b818-c93e86dfc351_240x211.jpeg)

- **Nama**: Jimmy Goh
- **Agensi**: EUM REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1708 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jimmy-goh-910980/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jimmy-goh-910980/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 2,520,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Pandan Indah Industri, Pandan Indah, Cheras, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 8,500 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.