Residensi Alam Damai (PR1MA @ Alam Damai), Alam Damai, Cheras

Jalan Desa Cheras, Alam Damai, Cheras, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 375,000

3

BT

2

BM

935

kps

RM 401.07

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501382486

Tentang Residensi Alam Damai (PR1MA @ Alam Damai)

Residensi Prima Alam Damai Cheras Kuala Lumpur.

PARTIALLY FURNISH + RESIDENSI PR1MA Alam Damai Cheras KL

DETAILS:
-Leasehold | Bumi Lot
-Built Up 935sqft type A1
-Blok A1-10
-3 Bedroom 2 Bathroom
-Owner duduk
-2 Parking berbumbung

-Playground
-Tadika & Taska- Futsal & Badminton Court
-Visitor Parking- 24 hours security

====================
Bank Value: RM450k
SELLING PRICE : RM375k(slightly nego)
====================
viewing arrangement, do contact me :

Halim
0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 375,000.
Jalan Desa Cheras, Alam Damai, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 935 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.