# Damai Vista, Cheras

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                  |
| ----------------------- | ------------------------------------------------ |
| **Title**               | Damai Vista, Cheras                              |
| **Address**             | 10 Jalan Damai Perdana 1/2, Cheras, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 250,200                                       |
| **Is Verified Listing** | No                                               |
| **BT**                  | 4                                                |
| **BM**                  | 2                                                |
| **kps**                 | 1,100                                            |
| **psf**                 | RM 227.45                                        |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,062 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Cheras](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-cheras-ku7cq "Cheras")
- [Kondominium](https://www.iproperty.com.my/bm/kondo-dijual/sekitar-cheras-ku7cq "Kondominium")
- **sale-107885146**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g72j6e636e7d-dfdc-428c-a724-132118bb1eb8_1024x683.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g72j6e636e7d-dfdc-428c-a724-132118bb1eb8_1024x683.jpeg "Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qytmd9c53cab-2119-4d15-8cd0-ae8705705d4b_1024x777.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qytmd9c53cab-2119-4d15-8cd0-ae8705705d4b_1024x777.png "Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rk0vcc072955-5db0-40c7-a6f1-a3eed3f5b658_1024x779.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rk0vcc072955-5db0-40c7-a6f1-a3eed3f5b658_1024x779.png "Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-t5yl3a4b6324-2e1b-46a6-bb4c-8df21ee13e65_754x439.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-t5yl3a4b6324-2e1b-46a6-bb4c-8df21ee13e65_754x439.jpeg "Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-5sbgb1589997-a919-44fa-9e4f-d7292619359c_550x310.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-5sbgb1589997-a919-44fa-9e4f-d7292619359c_550x310.jpg "Kondominium untuk Dijual di Damai Vista oleh Raymond Chong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kondominium untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Disiapkan pada 2018
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 14 Apr 2026
- ID penyenaraian - 107885146
- 1,100 kps luas pelan lantai
- RM 227.45 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Euroland & Development Sdn Bhd
- 322 Jumlah unit
- 2 lot tempat letak kereta
- Dilelong pada 22 Mei 2026

## Tentang Damai Vista

> Alam Damai Cheras Damai Vista Persiaran Damai Perdana Tun Hussein Onn

Alam Damai Cheras Damai Vista going auction<br /><br />>> Damai Vista<br />>> Jalan Damai Perdana<br />>> 1,100 sf build up<br /><br />Auction date 拍卖日    : 22-May<br />Reserve price 拍卖价  : RM 250,200.00<br />Tenure 地契                  : Freehold<br /><br />Euroland & Development Sdn Bhd<br />Completion Year 2018<br />Total Units 322<br />Floors 24<br /><br />- Check your loan status<br />- Register with us at least 3 days before auction (auction document will be given after u register with us)<br />- Prepare a 10% bank draft payable to bank name/ Online transfer deposit<br /><br />Pls contact us for more detail<br />
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Kemudahan bersama

- Gim
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam renang
- Trek joging

## Ejen Hartanah

![Raymond Chong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/pde37828fbfa-8bf1-430f-8887-8bf368090af0_3024x3024.jpeg)

- **Nama**: Raymond Chong
- **Agensi**: EUM REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1708 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/raymond-chong-2096495/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/raymond-chong-2096495/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 250,200.

#### Dimanakah lokasi unit ini?