Quintet Serviced Apartment @ Cameron, Cameron Highlands

Jalan Tengkolok, Tanah Rata, Cameron Highlands, Pahang

RM 420,000

3

BT

2

BM

982

kps

RM 427.70

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500218534

Tentang Quintet Serviced Apartment @ Cameron

The Quintet Residence,Cameron Highlands House For Sell

THE QUINTET RESIDENCE | CAMERON HIGHALNDS | Condominium | Condition Good

Location : The Quintet Condominium,Tanah Rata,Cameron Highlands
For Sale : RM 420,000
Size : 982 sqft
Bedrooms : 3
Bathrooms : 2

Remark :
balance lease 87 years
-Leasehold 99
-Fully Furnished

*

Interested Buyer /Tenant Please do not hesitate contact me for further INFO & APPOINTMENT for viewing :

Justin
www.h*****

Christina
www.h*****

Owner’s are WELCOME to send me available PROPERTY for RENT / SALE . Thank you .

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/14 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Jalan Tengkolok, Tanah Rata, Cameron Highlands, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 982 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN BHD [ E (1) 1605/14 ]