# Brickfield jalan Ang Seng 4, Brickfields

| PROPERTY OVERVIEW       |                                             |
| ----------------------- | ------------------------------------------- |
| **Title**               | Brickfield jalan Ang Seng 4, Brickfields    |
| **Address**             | Jalan Ang Seng 4, Brickfields, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 720,000                                  |
| **Is Verified Listing** | No                                          |
| **kps**                 | 1,891                                       |
| **psf**                 | RM 380.75                                   |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 3,019 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Brickfields](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-brickfields-fh927 "Brickfields")
- [Residential Land](https://www.iproperty.com.my/bm/tanah-kediaman-dijual/sekitar-brickfields-fh927 "Residential Land")
- **sale-106320509**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3lcbc802fcf9-eed4-40f0-8f0f-f945102a3862_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3lcbc802fcf9-eed4-40f0-8f0f-f945102a3862_4032x3024.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rp7y6f552489-6cef-48dc-a685-b1915c48eab7_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rp7y6f552489-6cef-48dc-a685-b1915c48eab7_4032x3024.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zl6r4e3e2d4a-0bfb-4332-a0ba-0039ea290ee9_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zl6r4e3e2d4a-0bfb-4332-a0ba-0039ea290ee9_1280x960.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-eewxa8f7ce03-a323-4dbc-9401-70f76d4e7214_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-eewxa8f7ce03-a323-4dbc-9401-70f76d4e7214_1280x960.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qff6c6bfa89e-bb25-4f80-ab85-88737d8eacf7_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qff6c6bfa89e-bb25-4f80-ab85-88737d8eacf7_4032x3024.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yqnr4a6f9243-9c66-40c9-a362-985662a9d652_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yqnr4a6f9243-9c66-40c9-a362-985662a9d652_4032x3024.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nnk7e661d914-8722-4f67-8a53-fc4507910ca3_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nnk7e661d914-8722-4f67-8a53-fc4507910ca3_4032x3024.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-psrief95288a-e68a-445e-ad6a-1159f2a2d196_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-psrief95288a-e68a-445e-ad6a-1159f2a2d196_4032x3024.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f160fdb8db42-2f0b-40d7-add5-7d848a1d46a1_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f160fdb8db42-2f0b-40d7-add5-7d848a1d46a1_4032x3024.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f76c34466df9-9b1b-4141-a1b6-60cb8621980f_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f76c34466df9-9b1b-4141-a1b6-60cb8621980f_4032x3024.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ob9sabaadbad-2180-4c1f-8e70-3772cf19c944_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ob9sabaadbad-2180-4c1f-8e70-3772cf19c944_4032x3024.jpeg "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")

</details>

---

<details>
<summary>Video</summary>

- [Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my](https://www.youtube.com/embed/JkChgo2XB2o?wmode=transparent&enablejsapi=1 "Residential Land untuk Dijual di Brickfields, Kuala Lumpur oleh Ronald Khoo - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Residential Land for sale
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 15 Mei 2026
- ID penyenaraian - 106320509
- 1,891 sqft luas tanah
- RM 380.75 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang Brickfield jalan Ang Seng 4

> KL Brickfield freehold land

KL Brickfield land for sale <br /><br />Size 1891sf <br />Freehold <br />Non bumi lot <br />Residential land <br />Nearby new project , “ little India “ Brickfield <br /><br />Located at Jln Ang seng 4 , can built up to 7 sty <br /><br />Sell 720k best buy

## Ejen Hartanah

![Ronald Khoo](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/pzgk3c641f65-13d2-474c-9eba-23eeee426b59_180x180.jpeg)

- **Nama**: Ronald Khoo
- **Agensi**: Vivahomes Realty - Subang Jaya
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ronald-khoo-380829/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ronald-khoo-380829/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi Residential Land?

Harga jualan bagi Residential Land ialah RM 720,000.

#### Dimanakah lokasi tempat ini?

Jalan Ang Seng 4, Brickfields, Kuala Lumpur.

#### Berapakah keluasan tanah bagi Residential Land ini?

1,891 sqft.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)