# Nibong Indah, Sungai Nibong, Bayan Lepas

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                        |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Nibong Indah, Sungai Nibong, Bayan Lepas               |
| **Address**             | Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong, Bayan Lepas, Penang |
| **Price**               | RM 245,000 (_Negotiable_)                              |
| **Is Verified Listing** | No                                                     |
| **BT**                  | 3                                                      |
| **BM**                  | 2                                                      |
| **kps**                 | 700                                                    |
| **psf**                 | RM 350.00                                              |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,040 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Penang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-penang-5qvq6 "Penang")
- [Bayan Lepas](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-bayan-lepas-rkb3o "Bayan Lepas")
- [Apartment](https://www.iproperty.com.my/bm/pangsapuri-dijual/sekitar-bayan-lepas-rkb3o "Apartment")
- **sale-500299464**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381465997.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381465997.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466003.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466003.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466006.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466006.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466009.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466009.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466013.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466013.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466016.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466016.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466019.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466019.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466023.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466023.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466025.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466025.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Interior - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466030.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466030.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466035.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466035.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466038.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500299464/UPHO.381466038.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/2682/ZPPHO.95764540.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/2682/ZPPHO.95764540.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - iProperty.com.my")
- [![Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/2682/ZPPHO.95764541.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/2682/ZPPHO.95764541.V800/Nibong-Indah-Sungai-Nibong-Malaysia.jpg "Apartment untuk Dijual di Nibong Indah oleh Ben Hew - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Apartment for sale
- Unfurnished
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 18 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500299464
- 700 sqft luas pelan lantai
- RM 350.00 psf (lantai)
- Belum disewa
- Prefer not to say
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Unknown Developer
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Nibong Indah

> The sole method I could achieve that was if

The initial occasion when both parties reached an agreement to convene regarding the matter of a collective statement concerning a collective statement by

## Kemudahan bersama

- 24-hour security
- Covered car park

## Ejen Hartanah

![Ben Hew](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: Ben Hew
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ben-hew-2001447/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ben-hew-2001447/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 245,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Aziz Ibrahim, Sungai Nibong, Bayan Lepas, Penang.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 700 sqft.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)