Batu Pahat
Soga Sutera Batu Pahat, Batu Pahat, Johor
RM 680,000
4
BT
5
BM
3,000
kps (tanah)
RM 226.67
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Golf View Semi Detached Batu Pahat
EXCLUSIVE Golf VIEW Double Storey Semi Detached Soga Sutera Batu Pahat
Facing Golf Club view & hill view
Built-up : 2,600kps approx
Land Area: 3,000kps
leasehold, rezab melayu
4 Bedroom 5 Bathroom
(Whatsapp/Message/Call)
M Jamil Ali | REN 03920
0*****
Facing Golf Club view & hill view
Built-up : 2,600kps approx
Land Area: 3,000kps
leasehold, rezab melayu
4 Bedroom 5 Bathroom
(Whatsapp/Message/Call)
M Jamil Ali | REN 03920
0*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 680,000.
Soga Sutera Batu Pahat, Batu Pahat, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,600 kps.
Tanah Rizab Melayu.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.