# Bangsar, Bangsa Baru, Jalan Telawi Gred A unit For Rent, Bangsar Baru, Bangsar

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Bangsar, Bangsa Baru, Jalan Telawi Gred A unit For Rent, Bangsar Baru, Bangsar |
| **Address**             | Jalan Telawi @ Bangsar, Bangsar Baru, Bangsar, Kuala Lumpur                    |
| **Price**               | RM 18,000 /bulan                                                               |
| **Is Verified Listing** | No                                                                             |
| **kps**                 | 3,080                                                                          |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Bangsar](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-bangsar-av65k "Bangsar")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-disewa/sekitar-bangsar-av65k "Kedai")
- **rent-200354415**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Disewa di Bangsar Baru, Bangsar oleh Elaine Yaw - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m6t0f1b01ff1-cfba-43e6-ac6c-39560ecb4fb8_994x1004.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m6t0f1b01ff1-cfba-43e6-ac6c-39560ecb4fb8_994x1004.png "Kedai untuk Disewa di Bangsar Baru, Bangsar oleh Elaine Yaw - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Bangsar Baru, Bangsar oleh Elaine Yaw - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-z5ryba1a653d-f926-493b-8d2b-b2c1b7159f0b_1083x923.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-z5ryba1a653d-f926-493b-8d2b-b2c1b7159f0b_1083x923.png "Kedai untuk Disewa di Bangsar Baru, Bangsar oleh Elaine Yaw - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Bangsar Baru, Bangsar oleh Elaine Yaw - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kppc0e6ad376-c292-4b8a-ad44-f7a4401930f8_1040x962.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kppc0e6ad376-c292-4b8a-ad44-f7a4401930f8_1040x962.png "Kedai untuk Disewa di Bangsar Baru, Bangsar oleh Elaine Yaw - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Bangsar Baru, Bangsar oleh Elaine Yaw - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wj0c05c1689f-8749-4a18-baaf-9c988ba9c51d_1015x982.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wj0c05c1689f-8749-4a18-baaf-9c988ba9c51d_1015x982.png "Kedai untuk Disewa di Bangsar Baru, Bangsar oleh Elaine Yaw - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai untuk disewa
- Disenaraikan pada 1 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200354415
- 3,080 kps luas pelan lantai
- RM 5.84 psf (lantai)
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Bangsar, Bangsa Baru, Jalan Telawi Gred A unit For Rent

> Bangsar Baru, Bangsar

For Rent: Ground Floor and First Floor Shop @ Bangsar Telawi<br />Intermediate Shoplot<br />Total Built-Up: 3,080 sq.ft<br />Dimension: [22' x 70']<br />Neighbour with McD, Mixue, Alliance Bank, Chagee, Uncle Don<br /><br />Contact Jenny OI
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="8*****"
            masked-value="8*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         for more.

## Ejen Hartanah

![Elaine Yaw](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/hcowa5a69249-5360-4f98-a3e1-e314ea30b195_596x596.png)

- **Nama**: Elaine Yaw
- **Agensi**: The Roof Realty - Kuchai Lama
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/elaine-yaw-2669926/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/elaine-yaw-2669926/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 18,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Telawi @ Bangsar, Bangsar Baru, Bangsar, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 3,080 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)