# Glen Court (Block C & D), Bandar Sungai Long

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                          |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Glen Court (Block C & D), Bandar Sungai Long                             |
| **Address**             | Persiaran SL 1, Bandar Sungai Long, Kajang, Bandar Sungai Long, Selangor |
| **Price**               | RM 110,000                                                               |
| **Is Verified Listing** | No                                                                       |
| **BT**                  | 2                                                                        |
| **BM**                  | 1                                                                        |
| **kps**                 | 520                                                                      |
| **psf**                 | RM 211.54                                                                |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 472 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Bandar Sungai Long](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-bandar-sungai-long-mexm6 "Bandar Sungai Long")
- [Rumah Flat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-flat-dijual/sekitar-bandar-sungai-long-mexm6 "Rumah Flat")
- **sale-107867861**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Flat untuk Dijual di Glen Court (Block C & D) oleh Eng Han - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1tg3f198a7e6-2b70-4584-adac-5b3d0ecc29f4_2448x3264.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1tg3f198a7e6-2b70-4584-adac-5b3d0ecc29f4_2448x3264.jpeg "Rumah Flat untuk Dijual di Glen Court (Block C & D) oleh Eng Han - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Glen Court (Block C & D) oleh Eng Han - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-90wo227eb699-5eb4-4cab-9586-8e417b57f5bf_2448x3264.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-90wo227eb699-5eb4-4cab-9586-8e417b57f5bf_2448x3264.jpeg "Rumah Flat untuk Dijual di Glen Court (Block C & D) oleh Eng Han - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Glen Court (Block C & D) oleh Eng Han - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xfq7074bfda9-a596-448f-85d9-92bdec87dae9_865x511.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xfq7074bfda9-a596-448f-85d9-92bdec87dae9_865x511.jpeg "Rumah Flat untuk Dijual di Glen Court (Block C & D) oleh Eng Han - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Glen Court (Block C & D) oleh Eng Han - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8kcbe228dc03-e523-4bee-96af-18332ec363a8_845x501.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8kcbe228dc03-e523-4bee-96af-18332ec363a8_845x501.jpeg "Rumah Flat untuk Dijual di Glen Court (Block C & D) oleh Eng Han - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Flat untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 1 Mei 2026
- ID penyenaraian - 107867861
- 520 kps luas pelan lantai
- RM 211.54 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh Unknown Developer

## Tentang Glen Court (Block C &amp; D)

> Bandar Sungai Long Glen Court Flat for Sale

Bandar Sungai Long Glen Court Flat for Sale<br />*DIRECT TO OWNER*<br />Freehold<br />Size: 520 Sqft<br />Bedroom: 2<br />Bathroom: 1<br /><br />*Pictures are for Illustration Purposes Only!!!*<br /><br />If there is any inquiries or interested for viewing, kindly contact:<br /><br />
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         (MR.HAN)<br />O1O-2222I38 (MR.HAN)<br />Whatsapp: wa.link/e9s6xi<br /><br />P.S. Owners are welcome to contact me if you have any property for sale/rent.

## Ejen Hartanah

![Eng Han](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/6psm09ed1182-4e99-4495-828c-f8320fc34770_3024x3024.jpeg)

- **Nama**: Eng Han
- **Agensi**: TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/eng-han-820899/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/eng-han-820899/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 110,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Persiaran SL 1, Bandar Sungai Long, Kajang, Bandar Sungai Long, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 520 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)