# Vista Lavender, Bandar Kinrara Seksyen 1, Bandar Kinrara

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                             |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Vista Lavender, Bandar Kinrara Seksyen 1, Bandar Kinrara                    |
| **Address**             | Jalan Kinrara Seksyen 3, Bandar Kinrara Seksyen 1, Bandar Kinrara, Selangor |
| **Price**               | RM 275,000                                                                  |
| **Is Verified Listing** | No                                                                          |
| **BT**                  | 3                                                                           |
| **BM**                  | 2                                                                           |
| **kps**                 | 1,017                                                                       |
| **psf**                 | RM 270.40                                                                   |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,167 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Bandar Kinrara](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-bandar-kinrara-mlvqy "Bandar Kinrara")
- [Pangsapuri](https://www.iproperty.com.my/bm/pangsapuri-dijual/sekitar-bandar-kinrara-mlvqy "Pangsapuri")
- **sale-108525921**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-z4l8e2777e73-2751-42f9-9de7-fad1d9770f5a_1920x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-z4l8e2777e73-2751-42f9-9de7-fad1d9770f5a_1920x2560.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cf7kf2e0f0f7-1e6f-43cf-a043-1cead0bbac90_1920x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cf7kf2e0f0f7-1e6f-43cf-a043-1cead0bbac90_1920x2560.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vgcl2ed53517-5f11-450d-b2df-a422f9cc13fa_1920x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vgcl2ed53517-5f11-450d-b2df-a422f9cc13fa_1920x2560.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cpog433817c2-5959-4d68-be54-1359c5776a93_1920x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cpog433817c2-5959-4d68-be54-1359c5776a93_1920x2560.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-34yme0c4c4dc-aeb8-4376-9f31-bacde429fe68_750x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-34yme0c4c4dc-aeb8-4376-9f31-bacde429fe68_750x1000.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1ntzcd147261-ca25-4b9d-9d50-8e8534b8de94_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1ntzcd147261-ca25-4b9d-9d50-8e8534b8de94_960x1280.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-v1pre7325e4c-df75-43ad-b7c7-7e7cf2d0535c_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-v1pre7325e4c-df75-43ad-b7c7-7e7cf2d0535c_960x1280.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ed039664a860-e9bd-4bc6-9e4c-b05ce17953c4_1280x1049.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ed039664a860-e9bd-4bc6-9e4c-b05ce17953c4_1280x1049.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-c6jf49c5153e-c012-4e34-b220-db104a84b0ed_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-c6jf49c5153e-c012-4e34-b220-db104a84b0ed_960x1280.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2r3w58031038-12e4-4bb1-8349-646a202f9992_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2r3w58031038-12e4-4bb1-8349-646a202f9992_960x1280.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-eg5c9c23044a-2759-4d7f-a4dd-425320e8d4b8_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-eg5c9c23044a-2759-4d7f-a4dd-425320e8d4b8_960x1280.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Vista Lavender oleh Jordan Tang - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pangsapuri untuk dijual
- Kelengkapan penuh
- Disiapkan pada 2000
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 20 Apr 2026
- ID penyenaraian - 108525921
- 1,017 kps luas pelan lantai
- RM 270.40 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Talam Transform Berhad
- 1 lot tempat letak kereta
- Properti menghadap ke arah North East

## Tentang Vista Lavender

> Don't Miss!! View to Appreciate!!

...Kindly Call/Whats app me for viewing...<br />***** JORDAN TANG
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         *****<br /><br />For Sale : Vista Lavender Apartment @ Seksyen 3 Taman Kinrara Puchong<br /><br />Details :<br />- Leasehold / Non Bumi<br />- Size : 1017 Sqft<br />- Total bedroom: 3<br />- Total bathroom: 2<br />- Strategic Location / Nice Unit<br />- Built In Kitchen Table Top<br />- Kitchen Extended<br />- Grill / Light / Fan<br />- One Car Park<br /><br />=============================<br />Asking Price RM 275,000<br />=============================<br /><br />For viewing appointment, kindly contact :<br /><br />Jordan Tang<br />REN 19853<br />H/P:
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"

- Kafe
- Kawalan keselamatan 24 jam

## Ejen Hartanah

![Jordan Tang](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/que216e68543-30e9-4c51-9bc4-130f0bbbf103_499x499.jpeg)

- **Nama**: Jordan Tang
- **Agensi**: MP GLOBAL REALTY SDN BHD [ E (1) 2107 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jordan-tang-808157/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jordan-tang-808157/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 275,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Kinrara Seksyen 3, Bandar Kinrara Seksyen 1, Bandar Kinrara, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,017 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.