Amerin Residence, Taman Impian Indah, Balakong
Persiaran Impian Persiaran Impian Indah, Taman Impian Indah, Balakong, Selangor
RM 565,000
3
BT
2
BM
1,260
kps
RM 448.41
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Amerin Residence
Fully Furnished Amerin Residence For Sale
=========================
Agent: Jun Kee 0*****
=========================
* Build up 1260 sf
* 3 room 2 bathroom
* 2 parking
* Freehold
* Fully furnished
** Photos show the actual unit
Asking price RM 565,000
View to appreciate the space
Please contact Jun Kee at 0***** for viewing arrangements
OWNERS are encouraged to call/sms/email/whatsapp/wechat for any properties available for sale/rent
Jun Kee
Gather Properties SDN BHD
0*****
k*****@*****
Agent: Jun Kee 0*****
=========================
* Build up 1260 sf
* 3 room 2 bathroom
* 2 parking
* Freehold
* Fully furnished
** Photos show the actual unit
Asking price RM 565,000
View to appreciate the space
Please contact Jun Kee at 0***** for viewing arrangements
Jun Kee
Gather Properties SDN BHD
0*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 565,000.
Persiaran Impian Persiaran Impian Indah, Taman Impian Indah, Balakong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,260 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.