Taman TAR, Ampang

Jalan 4/1 Taman Tun Abdul Razak, Ampang, Selangor

Boleh dirunding

RM 4,600,000

7+2

BT

6

BM

11,050

kps (tanah)

RM 416.29

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan (73 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501371054
check-small-f
4,750 kps luas pelan lantai

Tentang Taman TAR

Fully Landscaped Decorative Koi Carp Non bumi Elite Location

SALE / JUAL

2 Storey Bungalow @ Taman TAR, Ampang

Asking Price : RM4,600,000 (Nego)

Details :
• Leasehold (Non Bumi)
• Built-up: 4750 sqft
• Land Area: 11,050 sqft
• 7 Bedrooms 6 Bathrooms (attached bathrooms)
• Maid's room, Living hall, Family hall, Study room, Dry kitchen and Wet kitchen, Outdoor store and washrooms
• ⁠Facing South-West

Fully Landscaped area with:-
• Ample car porch for 4 cars
• Ample area at main entrance for outdoor visitor's rest
• ⁠Decorative Koi Carp Pond
• ⁠Guard house

Renovated features:
• Fascina’s double glazed window (sound proof)
• ⁠Lumber Solid Wood floor
• Plaster ceiling with fancy lightings
• All bedrooms fitted with roof plaster ceilings & air-conds
• Auto gated system
• House is fully alarmed with ADT Alarm

Lukman
6*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/11 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,600,000.
Jalan 4/1 Taman Tun Abdul Razak, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,750 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/11 ]