Taman Bukit Indah Ampang, Bukit Indah, Ampang

Taman Bukit Indah, Taman Ampang Jaya, Taman Kosas, Taman Ampang Indah, Taman Uda Jaya, Taman Wawasan, Taman TAR (Taman Tun Abdul Razak), Taman Saujana Ampang, Taman Dagang Permai, Taman Sri Watan, Taman Seri Intan, Taman Halaman, Taman Cempaka, Bukit Indah, Ampang, Selangor

Boleh dirunding

RM 1,230,000

4

BT

3

BM

3,180

kps (tanah)

RM 386.79

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500721338
check-small-f
2,880 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Bukit Indah Ampang

Limited Corner Big Land 2 storey Superlink @ Taman Bukit Indah, Ampang

Leasehold, non-bumi
Individual title
Land Size: 3180sqft
Build Up: 2880sqft
The side (18 ft) and rear (10 ft) extensions are nearly the size of two houses
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
Facing open
Spacious garden
Parking space for up to 8 cars
Easy Access to SUKE highway, Jalan Ampang, AKLEH and EKVE highway.

Asking Price: RM1.23mil negotiable

Welcome COA
Edward Ooi
019: 280 2891
REN76106
Propnex Realty(EDO)
0*****
Kemudahan
corner-unit-o

Unit sudut

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,230,000.
Taman Bukit Indah, Taman Ampang Jaya, Taman Kosas, Taman Ampang Indah, Taman Uda Jaya, Taman Wawasan, Taman TAR (Taman Tun Abdul Razak), Taman Saujana Ampang, Taman Dagang Permai, Taman Sri Watan, Taman Seri Intan, Taman Halaman, Taman Cempaka, Bukit Indah, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,880 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]