# Perdana Villa Deluxe, Pandan Perdana, Ampang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                     |
| ----------------------- | --------------------------------------------------- |
| **Title**               | Perdana Villa Deluxe, Pandan Perdana, Ampang        |
| **Address**             | Jalan Perdana 2/1, Pandan Perdana, Ampang, Selangor |
| **Price**               | RM 239,000                                          |
| **Is Verified Listing** | No                                                  |
| **BT**                  | 3                                                   |
| **BM**                  | 2                                                   |
| **kps**                 | 806                                                 |
| **psf**                 | RM 296.53                                           |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,014 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Ampang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-ampang-9z0mc "Ampang")
- [Pangsapuri](https://www.iproperty.com.my/bm/pangsapuri-dijual/sekitar-ampang-9z0mc "Pangsapuri")
- **sale-108188591**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-huc4fb78e74e-f614-4272-891b-15be59c81249_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-huc4fb78e74e-f614-4272-891b-15be59c81249_866x1154.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-obn104e48def-7742-4aa8-b55f-c78e21167dd8_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-obn104e48def-7742-4aa8-b55f-c78e21167dd8_866x1154.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6id3d83e0c5c-d8da-40ac-8672-8a4c951cd8d9_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6id3d83e0c5c-d8da-40ac-8672-8a4c951cd8d9_866x1154.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b3kld4cdb94a-a11a-4a80-bc3d-954a2a775bba_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b3kld4cdb94a-a11a-4a80-bc3d-954a2a775bba_866x1154.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my")
- [![Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vi7hb9afc66e-d064-4e16-bb4f-2cafed9e127f_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vi7hb9afc66e-d064-4e16-bb4f-2cafed9e127f_866x1154.jpeg "Pangsapuri untuk Dijual di Perdana Villa Deluxe oleh Emily Tee - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pangsapuri untuk dijual
- Disiapkan pada Jan
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 11 Mei 2026
- ID penyenaraian - 108188591
- 806 kps luas pelan lantai
- RM 296.53 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh Unknown Developer
- 200 Jumlah unit
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Perdana Villa Deluxe

> Perdana Villa Deluxe (1st Floor)

(1st Floor) Perdana Villa Deluxe, Pandan Perdana, Ampang for SALE<br /><br />Property Detail:-<br />~806 sqft <br />~3 Room & 2 Bathroom <br />~1 Car park <br />~Maintenance RM109<br />~Sinking fund RM11<br /><br />OWNER ARE WELCOME TO LIST<br /> <br />Kindly Interested to find out more Information please contact/WhatsApp for Viewing:<br />Emily Tee <br />016/5978585

## Kemudahan bersama

- Tempat letak kereta berbumbung

## Ejen Hartanah

![Emily Tee](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/4vse8c0463f7-1a76-4dec-92c3-51e9daa167ba_1079x1079.jpeg)

- **Nama**: Emily Tee
- **Agensi**: Max Property Agency
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/emily-tee-918759/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/emily-tee-918759/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 239,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Perdana 2/1, Pandan Perdana, Ampang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 806 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)