2 STY Corner House At Ampang Bukit Indah, Bukit Indah, Ampang

jalan bukit indah 1, Taman Bukit Indah , Taman kosas, wawasan, sri watan, ampang jaya, Bukit Indah, Ampang, Selangor

RM 1,220,000

4

BT

3

BM

3,180

kps (tanah)

RM 383.65

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107098765
check-small-f
2,880 kps luas pelan lantai

Tentang 2 STY Corner House At Ampang Bukit Indah

Corner House For Sale

Ampang Bukit Indah Corner House For Sale

- Land Size 3180sf
- Build Up 2880sf
- 4 rooms 3 baths
- Kitchen Extended
- good condition
- facing fields
- Rm1.22mil

Interested Pls call Me For Viewing
(Owner Pls List) Ren 01628
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,220,000.
jalan bukit indah 1, Taman Bukit Indah , Taman kosas, wawasan, sri watan, ampang jaya, Bukit Indah, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,880 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras